Blisko natury

Featured - slides

Blisko natury

Dolina Leśnicy SKI & SPA Resort to doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek w komfortowych warunkach. Resort jest zlokalizowany, tuż nad górskim potokiem, w sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych.J est obiektem przyjaznym zarówno rodzinom, jak i klientom biznesowym.

Jeden z atutów, na które zwracają uwagę nasi goście, są kameralne warunki wypoczynku. Duże tereny zielone wokół budynków wchodzących w skład naszego Resortu oraz bliskość lasu, stwarzają idealne warunki dla wszystkich gości, którzy cenią sobie wygodę, aktywność i relaks na łonie natury.

Pokoje i apartamenty w większości mają własne tarasy ogrodowe, co umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu bez konieczności kontaktu z innymi osobami.
Latem woda w  potoku Leśnica jest spiętrzana do 110cm, tworząc naturalny basen. Nad rzeką zaaranżowaliśmy dla naszych Gości piaszczystą plażę, która stała się lubionym miejscem naszych Gości.

„Siła Natury” na hasło opisujące Brenną w „Beskidzkiej Piątce”, utworzonej z sąsiednimi miejscowościami - Ustroniem, Wisłą, Istebną i Szczyrkiem. W Resorcie Dolina Leśnicy bliskość natury jest gwarantowana przez cały rok.

Oferty

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Brenna - w samym sercu Beskidu Śląskiego.
Resort zlokalizowany w najbardziej atrakcyjnym miejscu Brennej.

Tradycyjna kuchnia w nowoczesnej odsłonie
Przyjęcia rodzinne
Imprezy firmowe

Jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa
Masaże i zabiegi kosmetyczne
Wszystko dla zdrowia i urody