Masaże

Featured - slides

Masaże

Zabiegi polecamy osobom, które szczególnie potrzebują pełnego rozluźnienia. Poprzez głębokie działanie masaż przyspiesza proces usuwania „produktów zmęczenia” z mięśni, obniża ich napięcie oraz poprawia ogólne samopoczucie. Idealny dla osób poszukujących skutecznego odprężenia i relaksu. Doskonale wycisza i uspokaja, wzmaga oddychanie skórne, pobudza obieg krwi. Zabieg ma na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu, przywraca równowagę i pobudza naturalne siły odpornościowe.

Content Blocks

MASAŻ KLASYCZNY

Rodzaj masażu o bardzo długiej historii, stosowano go już 3 tysiące lat temu w Chinach. Masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy.

Czas trwania 60 minut: 205,- zł / 45 minut: 175,- zł

Rezerwuj online

MASAŻ RELAKSACYJNY

Głęboko relaksujący masaż całego z wykorzystaniem technik masażu klasycznego oraz masaży orientalnych.

Czas trwania 60 minut: 205,- zł / 45 minut: 175,- zł

Rezerwuj online

MASAŻ SPORTOWY


Jest intensywniejszy od masażu klasycznego. Stosuje się w nim bardziej energiczne i silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Masaż sportowy jest jednym z elementów szeroko rozumianej odnowy biologicznej. Pozwala szybciej odnowić zasoby energetyczne organizmu, dzięki czemu jest on lepiej przygotowany na kolejny wysiłek fizyczny.

Czas trwania 60 minut: 240,- zł / 45 minut: 210,- zł

Rezerwuj online

REFLEKSOLOGIA


Refleksologia to jedna z metod terapii stosowana w medycynie niekonwencjonalnej. Jej koncepcja opiera się na uciskaniu na ciele określonych punktów, nazywanych refleksami, znajdujących się na stopach (punkty stopy inaczej nazywane są receptorami). Receptory na stopach odpowiadają określonym narządom, a ich uciskanie przynosi bardzo wiele korzyści zdrowotnych, które prowadzą do: zmniejszenia dolegliwości bólowych; poprawienia nastroju i ogólnego samopoczucia; zmniejszeniu stresu.

Czas trwania 30 minut: 105,- zł
 

Rezerwuj online

MASAŻ ANTYCELLULITOWY


Masaż antycellulitowy to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji. Zabieg wykonany za pomocą gumowych baniek, bambusowych kijów, i innych urządzeń pobudza przepływ krwi i przyspiesza przemianę materii. Po zabiegu można zauważyć lekkość, a jednocześnie przypływ sił , poprawę nastroju,  pozytywny wpływ na kondycję problematycznych miejsc – ud i pośladków. 

Czas trwania 60 minut: 220,- zł

Rezerwuj online

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

 
Masaż aromaterpeutyczny to niesamowite w działaniu i percepcji połączenie masażu tradycyjnego z aromaterapią, oparte na dobroczynnym działaniu naturalnych olejków eterycznych na organizm człowieka. W skrócie są to dwie techniki terapeutyczne połączone w jeden zabieg, dzięki któremu podczas jednej sesji otrzymasz podwójne korzyści zdrowotne i po prostu niesamowitą przyjemność emocjonalną. Masaż aromatyczny polega na oddziaływaniu na człowieka, jego skórę, tkanki, narządy rękami mistrza przy użyciu specjalnych technik masażu oraz szerokiej gamy naturalnych olejków aromatycznych, których substancje aktywne przenikają do organizmu człowieka poprzez skórę i inhalację. Podczas sesji masażu używany jest naturalny olejek eteryczny Young Living , zapach oleju dobierany indywidualnie dla klienta. 
 
Olejek można stosować na dwa sposoby: 
  • dodawany do olejku do masażu,
  • dodatek do dyfuzora aromatu, który działa podczas zabiegu.

Czas trwania 60 minut: 220,- zł

Rezerwuj online

Oferty

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Brenna - w samym sercu Beskidu Śląskiego.
Resort zlokalizowany w najbardziej atrakcyjnym miejscu Brennej.

Tradycyjna kuchnia w nowoczesnej odsłonie
Przyjęcia rodzinne
Imprezy firmowe

Jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa
Masaże i zabiegi kosmetyczne
Wszystko dla zdrowia i urody