Masaże

Featured - slides

Masaże

Zabiegi polecamy osobom, które szczególnie potrzebują pełnego rozluźnienia. Poprzez głębokie działanie masaż przyspiesza proces usuwania „produktów zmęczenia” z mięśni, obniża ich napięcie oraz poprawia ogólne samopoczucie. Idealny dla osób poszukujących skutecznego odprężenia i relaksu. Doskonale wycisza i uspokaja, wzmaga oddychanie skórne, pobudza obieg krwi. Zabieg ma na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu, przywraca równowagę i pobudza naturalne siły odpornościowe.

Content Blocks

MASAŻ KLASYCZNY

Rodzaj masażu o bardzo długiej historii, stosowano go już 3 tysiące lat temu w Chinach. Masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy.

Czas trwania 60 minut: 205,- zł / 45 minut: 175,- zł

Rezerwuj online

MASAŻ RELAKSACYJNY

Głęboko relaksujący masaż całego z wykorzystaniem technik masażu klasycznego oraz masaży orientalnych.

Czas trwania 60 minut: 205,- zł / 45 minut: 175,- zł

Rezerwuj online

MASAŻ SPORTOWY


Jest intensywniejszy od masażu klasycznego. Stosuje się w nim bardziej energiczne i silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Masaż sportowy jest jednym z elementów szeroko rozumianej odnowy biologicznej. Pozwala szybciej odnowić zasoby energetyczne organizmu, dzięki czemu jest on lepiej przygotowany na kolejny wysiłek fizyczny.

Czas trwania 60 minut: 240,- zł / 45 minut: 210,- zł

Rezerwuj online

REFLEKSOLOGIA


Refleksologia to jedna z metod terapii stosowana w medycynie niekonwencjonalnej. Jej koncepcja opiera się na uciskaniu na ciele określonych punktów, nazywanych refleksami, znajdujących się na stopach (punkty stopy inaczej nazywane są receptorami). Receptory na stopach odpowiadają określonym narządom, a ich uciskanie przynosi bardzo wiele korzyści zdrowotnych, które prowadzą do: zmniejszenia dolegliwości bólowych; poprawienia nastroju i ogólnego samopoczucia; zmniejszeniu stresu.

Czas trwania 30 minut: 105,- zł
 

Rezerwuj online

Oferty

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Brenna - w samym sercu Beskidu Śląskiego.
Resort zlokalizowany w najbardziej atrakcyjnym miejscu Brennej.

Tradycyjna kuchnia w nowoczesnej odsłonie
Przyjęcia rodzinne
Imprezy firmowe

Jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa
Masaże i zabiegi kosmetyczne
Wszystko dla zdrowia i urody