Wigilijki Firmowe

Featured - slides

Wigilijki Firmowe

Content Blocks

Przedświąteczne spotkanie firmowe

jest uznanym sposobem podziękowania Pracownikom za ich całoroczny wkład w rozwój firmy.
To dobry moment na przekazanie Pracownikom życzeń, przyznanie wyróżnień, nagród i przedstawienie ważnych informacji dotyczących przyszłości.
Dobrze przygotowane spotkanie będzie na pewno nagrodą oraz wyrazem uznania ze strony zarządzających i okazją do oderwania się od codziennych obowiązków, lepszego poznania współpracowników, integracji i świetnej zabawy.

Wigilijki

organizowane w Resorcie Dolina Leśnicy mogą mieć różne scenariusze.
Jeżeli firma decyduje się na organizację wydarzenia dla całych rodzin, proponujemy zapewnienie najmłodszym uczestnikom Wigilijki opieki animatorów. W czasie, gdy dorośli będą bawić się w swoim towarzystwie, dzieciaki zajmą się np. przygotowywaniem dekoracji choinkowych i pierniczków świątecznych i zostaną otoczone opieką doświadczonych animatorów.
Jeżeli spotkanie będzie zaplanowane wyłącznie dla pracowników, możemy je uatrakcyjnić występem góralskiej kapeli, dyskoteką, ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, pokazami barmańskimi, zabawą w kasynie. 

Pamiątki

Można zlecić nam również przygotowanie pamiątkowych gadżetów związanych ze spotkaniem oraz upominków i świątecznych paczek zarówno dla Pracowników, jak i dzieci.